Autokemp Olšovec

679 06 Jedovnice, Tel: +420 516 442 134, +420 725 896 488, rezervace@olsovec.cz; kemp@olsovec.cz

Autokemp u rybníka Olšovec o rozloze 4 ha. Ubytovací kapacita až 450 lůžek v chatkách, cca 1 000 míst pro stany, 80 přípojek pro karavany.
Možnost ubytování v dřevěných a zděných chatkách, v bungalovech, v pokojích ve zděné budově. Prostor pro stanování a karavany. K dispozici jsou sprchy a sociální zařízení. Kemp se nachází u rybníka Olšovec.

Součástí areálu je minigolf, sportovní a dětské hřiště, tenisové kurty, stánky s občerstvením, pláž, nedaleko je k dispozici wakeboarding, šlapadla a lodičky, paddleboard, vzduchová trampolína a základna pro single traily.

www.olsovec.cz
 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.