Apartmány Nová duha Vavřinec

Vavřinec 2, Tel: + 420 603 813 761, sehnal@novaduha.cz

Útulné ubytování v malebné obci Vavřinec, přímo v srdci Moravského krasu
Zveme Vás do krásných nových Apartmánů Nová duha Vavřinec. Naše útulné ubytování leží v malebné obci Vavřinec, přímo v srdci Moravského krasu. Kromě perfektní lokality jistě potěší i unikátní kavárna spojená s vinným sklepem a muzeem, umístěná v přízemí.

Rádi u nás přivítáme rodiny s dětmi, menší skupinky přátel, zamilované páry, prostě všechny nadšence přírody, klidu, cyklistiky a turistiky.
Ubytujte se celoročně s kapacitou maximálně pro 11 osob. Máme k dispozici 3 apartmány - Apartmán s rohovou vanou a mezonetem pro 5 osob a Apartmán s mezonetovým spaním pro 4 osoby, Dvoulůžkový apartmán, které jsou vybavením téměř totožné.

Kvalitní spánek Vám zajistí manželská postel umístěna v prostorné ložnici. Součástí této místnosti je i obývací prostor s gaučem, konferenčním stolkem, velkou televizí s rádiem a společenskými hrami. Apartmán s rohovou vanou a mezonetem má navíc i CD a DVD přehrávač.

Chutné jídlo si připravíte v kuchyňském koutě vybaveném elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním posezením. V každém apartmánu potěší koupelna s velkou rohovou vanou, toaletou, pračkou, sušičkou i fénem.

V Apartmánu s rohovou vanou a mezonetem najdete další tři lůžka v podkroví, vyspíte se takříkajíc "pod hvězdami". Apartmán s mezonetovým spaním nabízí stejně možnost spaní na dvou samostatných lůžkách v podkroví - ideální pro děti. Pro dětičky máme v Apartmánu s rohovou vanou a mezonetem k dispozici dětskou postýlku i dětskou jídelní židli. V celém objektu můžete využívat bezplatné WiFi připojení a kabelové připojení na internet.

Své auta pohodlně zaparkujete v částečně oploceném objektu. Během pěkných dnů si užijte chvíle pohody v naší zahradě. Připravili jsme Vám nové zahradní posezení, zahradní houpačku pro děti i dospělé, ratolesti se potěší pískovišti a dětskému hřišti. Dospělých jistě potěší speciální kavárnička s vinným sklípkem v přízemí domu. Během degustace místních vín se pokocháte i výstavou historických předmětů, které se v těchto prostorách vystavují.

Okolí nejlépe prozkoumáte pěšky nebo na kole. Nemusíte si brát vlastní, rádi Vám zapůjčíme naše elektro kola i se slevou pro ubytované. Poradíme Vám, která místa navštívit a jaké cyklostezky jsou nejkrásnější v okolí. Stačí se jen zeptat.

https://novaduha.cz/apartmany-vavrinec
 

 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.