Apartmány Kras

Ostrov u Macochy 150, 679 14 Ostrov u Macochy, Tel: +420 603 316 690, info@apartmanykras.cz

Nabídka dvou apartmánů, každý pro 5 osob s možností přistýlky.
Dům se nachází v dolní části obce a k dispozici jsou 2 apartmány (celkem 10 lůžek). Každý z nich má samostatný vchod a bezbariérový přístup. Každý apartmán je vybaven obytným prostorem, plně vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením.

Dovolená u nás je vhodná pro rodiny s dětmi i pro zamilované páry. Vlastníme 2 koně, na kterých rádi Vaše děti nebo i Vás povozíme. Mohou k nám přijet i „koňáci“ s vlastním koněm, kterého si k nám dají do výběhu a využijí zdejší krásnou krajinu k vyjížďkám. K dispozici je krytá, osvětlená hala s pískovo-gumotextilním povrchem a skokovým materiálem.

K objektu náleží parkoviště na vlastním pozemku, uzavřená zahrádka s dětskou hrací sestavou se skluzavkou, posezení a gril. Pro partu přátel zajistíme chladící kostku na točené pivo a sud. Každý apartmán je vybaven televizí a wifi. 50 m od objektu je prodejna s potravinami a cca 500 m je restaurace.

www.apartmanykras.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.