Apartmány Broušek

Sloup 248, 679 13 Sloup, Tel: +420 602 587 734, posta@apartmanybrousek.cz

Ubytovaní ve dvou-, tří- a čtyřlůžkovém apartmánu.

Ubytovaní ve dvou-, tří- a čtyřlůžkovém apartmánu.

Apartmány se nachází v městysi Sloup, v severní části Moravského krasu. Jedná se o novostavbu, při jejíž konstrukci se dbalo především na co největší soulad s přírodou Moravského krasu. Budova v sobě skrývá celkem tři apartmány - jeden dvoulůžkový (s možností přistýlky) v přízemí a dva čtyřlůžkové v podkroví.

Součástí každého je venkovní posezení, kuchyňský kout vybavený mikrovlnou troubou, varnou deskou a lednicí, sprchovým koutem, WC, LED TV, wi-fi a skvělé je také parkování přímo u budovy. Využít lze dokonce i menší garáž - např. pro úschovu kol nebo běžek. Ke stravování - kromě kuchyněk - může posloužit také několik desítek metrů vzdálený Hotel Broušek.

https://apartmanybrousek.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.