Apartmán U Nečasů Lažánky

Lažánky 100, 678 01 Blansko, Tel: +420 731 474 743, printotto@seznam.cz

Dům je umístěn v klidné části obce, přímo u lesa. Připraveno je ubytování pro čtyři osoby ve dvou pokojích v domácím prostředí.

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s TV, meteostanicí a Wi-Fi. K dispozici je plně vybavená  kuchyně s kuchyňskou linkou, el. troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a jídelním stolem. V kuchyni mohou přespat další dvě osoby.

Ubytování dále nabízí koupelnu s vanou, WC a pračkou.

Hosté mohou využít místnost pro úschovu kol a lyží, venkovní terasu s posezením a možností grilování.

Možnost parkování jednoho vozidla.

www.ubytovani-prespani.cz

 

 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.