Apartmán U Kočky

Dolní Lhota 50, 678 01 Blansko, Tel: 604 535 094, zlatka.krejci.bk@seznam.cz

Apartmán nabízí příjemné ubytování v útulných apartmánech. Pokoje jsou plně vybaveny, k dispozici je také kuchyňka se sporákem, troubou, mikrovlnkou, kávovarem, toastovačem, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Apartmán č. 1 má vlastní vchod a  disponuje vybavenou kuchyní, pokojem s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, TV, Wi-Fi a vlastní koupelna.

Apartmán č. 2 se nachází bokem od hlavní budovy a má taktéž vlastní vchod. Apartmán je zařízený jako studio s vlastním kuchyňským koutem.

Ve vesnici se nachází malý obchůdek a restaurace.

www.apartmanukocky.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.