Ubytování U Dvou šestek

Veselice 66, 679 13 Sloup, Tel: 737 177 738, 732 982 283, info@udvousestek.cz

Ubytování v nově rekonstruovaném podkroví rodinného domu v malebné vesničce Veselice.
Pro dokreslení úžasné dovolené plné zážitků je i ubytování laděno do domácí pohody a příjemné atmosféry. V nově zrekonstruovaném podkroví rodinného domu jsou dva pokoje s vlastní koupelnou, kuchyňka a společná jídelna s terasou, kde si můžete u raní kávy vychutnat romantický východ slunce nebo pozorovat svoje ratolesti hrající si v zahradě.

Pro uschování kol, kočárků, motorek, potápěčské výstroje a dalšího vybavení slouží všem hostům uzamykatelná garáž přístupná přímo ze silnice.

Součástí vašeho pobytu se určitě stane i zahrada, jejíž část s dětským koutkem (skluzavka, pískoviště, houpací síť …) a ohništěm je vám plně k dispozici. Po domluvě je možný přímý kontakt s domácími zvířaty (králíci, slepice a jehňata). Přehled o dění na zahradě přímo z terasy ocení hlavně rodiče.

Východní pokoj
Pro rodiny s dětmi nebo skupinky kamarádů turistů je určen „východní pokoj“, kde nastartujete krásný den pozorováním východu slunce a překrásným výhledem do krajiny. Pokoj je rozdělen do dvou částí. Ve vstupní části najdete tři lůžka. Ve druhé mezonetové části se pohodlně vyspí další tři hosté. Vlastní koupelna s vanou je samozřejmostí stejně jako  TV a Wi-Fi. Celková kapacita pokoje je šest lůžek.

www.udvousestek.cz


 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.