Rekreační středisko Čermák

679 13 SLOUP v Moravském krasu, Tel: 516 435 328, 602 833 211, info@rscermak.cz

Penzion Čermák je umístěn v rekreační oblasti městyse Sloup v Moravském krasu. Prostředí CHKO Moravský kras, zázemí rekreačního objektu a klimatické podmínky jsou ideální pro skupinové pobyty, ozdravné pobyty, školy v přírodě, školní výlety, dětskou rekreaci, soustředění sportovců, individuální rekreace a další.
Budova horského typu je provozována celoročně. Celková maximální kapacita ubytování včetně přilehlých zděných chat činí 50 lůžek. Jídelnu s obsluhou je možné využít také jako společenskou místnost s TV a po dohodě dle potřeb.

V měsících květen-srpen nabízíme k rekreaci v letním areálu 152 lůžek ve čtyřlůžkových chatkách letního typu (vybavené lůžkovinami, sociální zařízení společné) vhodných zvláště pro letní dětskou rekreaci, skupinové pobyty s různým zaměřením, školní výlety, školy v přírodě a dále pak i pro individuální rodinnou rekreaci.

Ubytování v penzionu Čermák

Budova horského typu s ústředním topením, sociální zařízení (sprchy, WC) společném na patře. Celkem 9 pokojů v prvním patře budovy (viz. rozpis) je vybaveno umyvadly, teplou vodou (mimo 1× dvoulůžkového pokoje). Ubytování je ideální pro skupinové pobyty, individuální rekreaci.

Pokoje
1× jednolůžkový pokoj
1× dvoulůžkový pokoj
1× dvoulůžkový pokoj – patrové lůžko
4× pětilůžkový pokoj – 3 spodní lůžka, 2 patrová lůžka
2× šestilůžkový pokoj – 4 spodní lůžka, 2 patrová lůžka

Jídelnu s obsluhou v kapacitě 45 míst je možné využít jako společenskou místnost s TV a po dohodě dle potřeb. K dispozici je nápojový bufet pro ubytované klienty.


Ubytování ve zděných chatkách

Chata 1
1× dvoulůžkový pokoj + 1× třílůžkový pokoj (2 spodní lůžka, 1 patrové lůžko)
Sociální zařízení v chatě – umyvadlo, teplá voda, WC. Sprchy uzlové. Pokoje jsou vybaveny elektrickým radiátorem. Ideální pro rodinnou rekreaci.

Chata 2
2× dvoulůžkový pokoj
Sociální zařízení v chatě – umyvadlo, teplá voda, WC. Sprchy uzlové. Pokoje jsou vybaveny elektrickým radiátorem. Ideální pro rodinnou rekreaci.

Chata 3 – apartmán
Pokoje: 2× dvoulůžkový pokoj
1× lůžko v obývacím pokoji
Sociální zařízení v chatě – sprcha, umyvadlo, teplá voda, WC. Zařízená kuchyňka. Pokoje jsou vybaveny elektrickým radiátorem. Obývací pokoj s TV, elektr. krbem, zasklená veranda. Ideální pro rodinnou rekreaci.

Chata 4
2× třílůžkový pokoj
1× dvoulůžkový pokoj (patrové lůžko)
Sociální zařízení v chatě – sprcha, 2× umyvadlo, teplá voda, WC. Lednice. Ideální pro rodinnou rekreaci.

Ubytování v letním areálu

Sezónní provoz (květen – srpen) s kapacitou celkem 38 chatek = 152 lůžek.
Chatka letního typu (2× patrová palanda) vybavena lůžkovinami. Sociální zařízení uzlové – WC, sprchy, teplá voda. Samoobslužná jídelna. Sportovní areál. Dobíjení elektrotechniky k dispozici ve společných prostorech, v jídelně, recepci. Domácí zvířata po dohodě ubytujeme zdarma.

Stravování

Stravování je zajišťováno v jídelně penzionu Čermák nebo v jídelně v letním areálu. Obě dvě jídelny poskytují plné penze a polopenze.

Jídelna penzionu Čermák:
Kapacita jídelny s obsluhou je 45 míst. K dispozici je nápojový bufet pro ubytované klienty. Místnost slouží zároveň jako společenská místnost s TV. Pro uzavřené pobytové skupiny může společenská místnost sloužit k variabilním výukovým, školícím či sportovním potřebám. Jídelní lístek pro uzavřené skupiny jsme schopni individuálně přizpůsobit – zvýšení počtu chodů, speciální stravovací režim apod.

Jídelna v letním areálu:
Samoobslužná jídelna pro 90 osob je v měsících květen – srpen hlavní jídelnou pro klienty areálu rekreačního střediska a mimo dobu určenou ke stravování je využitelná jako TV místnost a po dohodě je možné objekt využít k programovým aktivitám. Nachází se zde bufet s nápoji, cukrovinkami, zmrzlinou. K posezení je příjemná letní terasa.

/www.rscermak.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.