Privát U Musilů

Komenského 173, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tel: 739 437 351, 739 437 345 , privat.u.musilu@seznam.cz

Celoroční ubytování v podkroví rodinného domu. K dispozici jsou dva pokoje. Parkování je možné naproti domu na veřejném parkovišti.
Celoroční ubytování v podkroví rodinného domu.
K dispozici jsou 2 pokoje (v prvním pokoji 2 lůžka, ve druhém pokoji manželská postel a rozkládací pohovka), kuchyň s vybavením (lednička, dvoukolový vařič, mikrovlnka, varná konvice, nádobí) a rozkládacím křeslem, koupelna s vanou a pračkou, samostatné WC.
K relaxaci je možné využít také klidnou zahradu za domem. Pro děti dvůr s pískovištěm a houpačkou.

Pro cyklisty je dostatek prostoru pro uskladnění kol.

Parkování pro auta je naproti domu na veřejném parkovišti. Jednostopá vozidla lze zaparkovat v průjezdu domu.

V ubytování nemohou být jakákoliv srstnatá zvířata – tj. psi, kočky, potkani aj.

www.privatumusilu.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.