Privat Max

Olešná 58, 678 01 Blansko, Tel: 604 936 736, mlcochova.zuzka@seznam.cz

Soukromé ubytovací zařízení se nachází v klidném prostředí malebné okrajové části Blanska, Olešná.

Soukromé ubytování v apartmánech nebo studiích.

Apartmány:
V přízemí apartmánů najdete prostornou kuchyň a koupelnu se sprchou a pračkou. Kuchyň je vybavená ledničkou, mikrovlnkou, elektrickým sporákem a rychlovarnou konvicí. V apartmánech je podlahové elektrické topení a navíc i krbová kamna. Budete mít přístup k venkovní terase, kde je možné grilovat nebo posnídat v letních měsících. K dispozici je Wi-Fi a televize.

Studio:
Studio nabízí jeden vĕtsí pokoj se čtyřni lůžky, dobře vybaveným kuchyňským koutem, samostatným sociálním zařízením na pokoji, TV, Wi-Fi.

Parkování je možné na vlastním pozemku mimo silnici. Před budovou s apartmány stojí obchůdek s potravinami a smíšeným zbožím.

Hosté mohou využít také venkovní posezení na zahrádce a bezplatné parkování.

www.privatmax.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.