Pizzerie a restaurace Terazza

Svitavská 31a, 678 01 Blansko, Tel: 606 545 554, info@terrazza.cz

Restaurace se nachází u hlavního dopravního tahu městem Blanskem, v blízkosti železničního a autobusového dopravního uzlu.

- Wi-Fi
- letní zahrádka
- vnitřní dětský koutek
- venkonvní dětský koutek (houpačka, skluzavka, trampolína)

Pizzerie a restaurace Terazza nabízí možnost uspořádání rodinných, firemních nebo společenských akcí. Možnost posezení uvnitř restaurace, v zimní zahradě či na terase. Možnost objednání jídla předem a jeho vyzvednutí přímo v restauraci (restaurace nenabízí rozvoz jídel). Pro děti je k dispozici vnitřní i venkovní dětský koutek.

Otevírací doba:
Po: zavřeno
Út-Čt: 14:00-22:00 h
Pá-So: 11:00-22:00 h
Ne: 11:00-21:00 h

www.terrazza.cz
www.facebook.com/PizzerieTerrazza

  

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.