Penzion U kamenného kola

Josefovská 458, 679 04 Adamov, Tel: +420 516 446 321, penzion@ukamennehokola.cz

Penzion U kamenného kola se nachází v chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Penzion nabízí ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích pro skupiny i jednotlivce.
Penzion nabízí ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích pro skupiny i jednotlivce.
V případě potřeby zajistíme přistýlku.
Kapacita lůžek penzionu u Kamenného kola je 32 + přistýlky.

Součástí penzionu je kurt s umělou trávou hojně využívaný například pro tenisové nebo nohejbalové turnaje. 

K pravidelnému dennímu menu a stálému jídelnímu lístku pravidelně pro naše hosty připravujeme také speciality na grilu nebo třeba pravou moravskou zabíjačku.

http://www.ukamennehokola.cz/

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.