Penzion Na náměstí Jedovnice

Havlíčkovo náměstí 128, 679 06 Jedovnice, Tel: +420 731 522 578, 734 112 778, skotakova.z@seznam.cz

Ubytování přímo na náměstí v Jedovnicích. Celkem je pro Vás připraveno 6 pokojů s kapacitou 14 lůžek. Každý pokoj má samostatný vstup a vlastní sociální zařízení. Možnost parkování v uzavřeném dvoře.
Penzion - levné ubytování na náměstí nabízí 6 pokojů s celkovou kapacitou 14 lůžek. Pokoje jsou situovány tak, aby Vás nerušil hluk z ulice. Každý pokoj má samostatný vstup, sociální zařízení a WC. Na každém pokoji je kabelová televize.
K dispozici je menší společenská místnost s kuchyňkou (el. vařič, mikrovln. trouba, varná konvice, lednice s mrazákem, základní kuchyňské vybavení), televizí a krbovými kamny.

Přímo v domě je obchod "Lahůdky",který je otevřen denně,i so+ne,od 8 - 17 hodin.(chlebíčky,bagety,saláty,točená zmrzlina,zákusky,sudová vína ze Zaječí,aj.)

Z důvodu špatných zkušeností s majiteli psů je pobyt se psem zakázán.

Možnost parkování v uzavřeném dvoře - zámková dlažba.
Uschování kol.

http://www.ubytovani-jedovnice.eu/

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.