Hotel Probe

Husova 1, 678 01 Blansko, Tel: 602 744 363, 516 414 987, hotel@probecentrum.cz

Hotel Probe se nachází na okraji města Blanska na velmi klidném místě na okraji města. Ubytovací kapacita hotelu je 150 lůžek.
Svým charakterem je ubytování vhodné jak pro rodiny s dětmi, turisty, účastníky sportovních či společenských akcí, školní výlety, tak i pro pracovníky různých firem, dělníky a brigádníky.
 
- hotelová ubytovna je situována v dostupné blízkosti centra
- krátkodobé i dlouhodobé ubytování
- slevy při dlouhodobém pobytu
- blízká vzdálenost k vlakovému i autobusovému nádraží, zastávka MHD u hotelové ubytovny
- vlastní parkoviště
- restaurace, salonky, sport bar s kulečníkovou hernou
 
Pokoje: 2 lůžkové, 3 lůžkové
Kapacita: 200 lůžek
Vybavení pokojů: sprcha, wc 
Na hotelové ubytovně je k dispozici prádelna vybavena pračkou. 
Těšíme se na Vaši návštěvu.

www.hotelprobe.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.