Holiday Hotel Macocha

Nádražní 13, 678 01 Blansko, Tel: 517 333 300, po 17. hod 603 295 318,  director@swiss-service.com

Hotel Macocha nabízí ubytování ve standardních pokojích či luxusnějších apartmánech. Celková kapacita blanenského Hotelu Macocha je 54 lůžek. Během ubytování si své vozidlo budete moci zaparkovat na hotelovém parkovišti.

Zařízení pokojů
Pokoje jsou útulné a pohodlné. Mezi standardní vybavení patří mimo jiné sprcha, WC, TV a telefon. Nadstandardním vybavením některých pokojů je kuchyně a koupelna s vířivou vanou.

Hotelové služby
Nedílnou součástí nabídky je i zajištění celé řady doplňkových služeb hotelového charakteru, stejně jako rekreačních aktivit. V hotelu je recepce se směnárnou otevřená 24 hod, stejně tak máme k dispozici pokojový servis 24 hod denně. Najdete zde i úschovnu zavazadel a cenných předmětů.  Personál recepce mluví anglicky a německy a poskytuje sekretářské služby.

Gastronomické služby
V nabídce hotelové restaurace je široká škála pokrmů a nápojů. V letních měsících je připravena zahradní restaurace s osvěžujícími nápoji a dobrým jídlem.
Hotel disponuje 2 salonky pro cca 50 osob vhodné k pořádání firemních akcí, školení, promocí, svateb a rodinných oslav.

Doplňkové služby
Nedílnou součástí nabídky hotelu je i zajištění celé řady doplňkových služeb hotelového charakteru, stejně jako rekreačních aktivit.


www.hotel-macocha.cz

 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.