Interaktivní hra LOGUJ vás seznámí s osobnostmi kraje

Jihomoravský kraj řipravil pro návštěvníky zajímavou interaktivní hru! Pokud rádi cestujete, luštíte šifry či křížovky nebo si rádi jen tak hrajete a dozvídáte se nové věci, v rámci této hry poznáte osobnosti našeho kraje formou textů a video nebo audio záznamů. Zahrajte si hru s tajenkou a za správné odpovědi budete odměněni.
 
Velká hra je koncipována spíše pro mládež či dospělé. V rámci hry si můžete vybrat ze čtyř okruhů zajímavých míst, a to červeného (Brno a okolí), modrého (Moravský kras), žlutého (Lednicko-valtický areál, Pálava a Znojemsko) a zeleného (Slovácko).

Každá z uvedených kategorií obsahuje 10 herních míst a pořadí jejich navštívení závisí pouze na Vás. Po sejmutí QR kódu na herním místě se Vám zpřístupní texty, video či audio záznamy a soutěžní otázka. Úkolem hry je na každém herním místě odpovědět na soutěžní otázku, z jejíž odpovědi budou stanovená písmena doplněna na určitá místa tajenky.
 
Aplikace je určena pro všechny mobilní platformy (Android, Windows i iOS) a můžete si ji stáhnout z těchto stránek:

http://loguj.jizni-morava.cz/appdownload/

Za správné odpovědi zaslané na adresu machacova.lucie@kr-jihomoravsky.cz bude každému soutěžícímu zaslána odměna! Těšit se můžete na doplňky pro turisty a cyklisty, mapy, průvodce, hlavolamy, puzzle nebo vstupenky na veletrh Regiontour 2018. V průběhu hry budeme také rozdávat zážitky v podobě vstupenek na Pálavské vinobraní, poukázek do wellness zóny v Lázních Hodonín nebo zapůjčení horských kol na Singletrailech v Moravském krasu a Boskovicích.