Chata Lipovec

Lipovec 321, Tel: +420 602 450 300, chatalipovec@gmail.com

Chata se nachází hned u lesa na dolním konci obce Lipovec, která je vzdálena 18 km od Blanska. Chata je plně vybavena a v daném termínu je k dispozici jen pro Vás. Kapacita chaty je 8 osob.
Chata stojí na oploceném pozemku o velikosti cca 600 m2.

V přízemí se nachází kuchyně vybavená elektrickou troubou s grilem, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a kompletním nádobím. K dispozici je také dětská židlička.
V přízemí je také umístěna koupelna s vanou a samostatné WC.

V obývacím pokoji je umístěn krb, rozkládací pohovka, šest křesel, radiopřijímač a televizor se satelitním přijímačem. V podkroví chaty jsou k dispozici dva třílůžkové pokoje, dětská postýlka a posezení s pohovkou a křesly.

Venku je možné využít zahradní nábytek, trampolínu, pískoviště s hračkami, ohniště s posezením, zahradní krb s udírnou a parkoviště pro jeden osobní automobil (druhý osobní automobil je možno parkovat na cestě před chatou).
Možnost pobytu se psem.

http://www.chatalipovec.cz/


Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.