Areál Říčky

Sokolská 6, 602 00 Brno, Tel: +420 602 721 275, 602 728 458, info@arealricky.cz

Areál je na samotě uprostřed lesů, nejblíže obci Bukovinka (cca 2 km). Celý areál (6 000 m čtverečních) je oplocen. Součástí areálu jsou 2 větší a 2 malé chaty. V tomto areálu nefunguje mobilní telefon.
Celý areál (6 000 m čtverečních) je oplocen a nachází se na samotě uprostřed lesů nejblíže obci Bukovinka.
Vstup do lesů, sbírání dřeva a hub povoleno.

Součástí areálu jsou 2 větší chaty, každá pro 6-8 lidí. Ke každé velké chatě je pro odvážné ještě malá chata (srub pro 2-3 osoby).

Chata 1
V přízemí se nachází velký obývací pokoj s kuchyňskou linkou. K dispozici plynová kamna s troubou, lednička s maražákem, a veškeré kuchyňské náčiní. Je zde vnitřní krb s kamny a vchod do koupelny a WC. V koupelně je vana, 2 x umyvadlo a splachovací záchod..Teplou vodu zajišťuje 80 l boiler a v celém objektu je pitná voda. Do prvního patra vedou dvoje schody - do dvou samostatných částí. První část - ložnice pro 2 osoby samostatná + ložnice pro 2 osoby průchozí.
Druhá část - 1 průchozí ložnice pro 2 osoby a pokoj pro 2-4 osoby. Součástí chaty je velká zastřešená veranda. K dispozici je gril , venkovní ohniště a malý dřevěný srub pro 3 osoby. V ceně u týdenního pobytu je povlečení + 1 náhradní při pobytu delším než jeden týden, veškeré sportovní vybavení, spotřeba elektřiny - 50KWH/ týden pobytu a spotřeba plynu - 40m3/týden pobytu. U víkendových pobytů je spotřeba plynu a elekřiny zdarma.

Chata 2
V přízemí se nachází velká kuchyň s kachlovými kamny. K dispozici plynová kamna s troubou, lednička s maražákem, a veškeré kuchyňské náčiní. Zvlášť je vchod do koupelny - vana, umyvadlo a pračka a WC - splachovací záchod. .Teplou vodu zajišťuje plynový kotel a v celém objektu je pitná voda. Do prvního patra vedou schody , kde je obývací pokoj se 2 lůžky a vchod do 2 samostaných ložnic , každá po 2 lůžkách .
V obytné kuchyni se nachází dvojpostel, kde je možné přespat.
Součástí chaty je velká zastřešená veranda. K dispozici je gril , venkovní ohniště a malý dřevěný srub pro 2 osoby. V ceně je povlečení + 1 náhradní při pobytu delším než jeden týden, veškeré sportovní vybavení, spotřeba elektřiny - 50KWH/ týden pobytu a spotřeba plynu - PROPAN. ( ohřev teplé vody + vytápění podlahy v zimních měsících)-5m3. U víkendových pobytů je spotřeba plynu a elekřiny zdarma.

K dispozici jsou kryté venkovní grily a otevřená ohniště.
Ke každé chatě je rybník na koupání a rekreační chytání ryb. (Možnost ježdění na lodičce).
U rybníčků kryté venkovní sprchy se studenou vodou.

Možnost pronájmu jednotlivých chat nebo celého objektu.

V tomto areálu nefunguje mobilní telefon a není zde připojení k internetu!

www.arealricky.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.