Apartmány Gras

Na Kopci 83, 679 06 jedovnice, Tel: +420 516 442 894, 777 170 908,  ubytovani.grascz@seznam.cz

Ubytování ve třech nových apartmánech s plně zařízenou kuchyní. Apartmány se nacházejí v blízkosti jedovnického rybníka Olšovce.

Apartmány Gras nabízí ubytování ve třech samostatných apartmánech s celkovou kapacitou osmi lůžek (2 lůžka, 2 lůžka a 4 lůžka).

Součástí každého apartmánu je vlastní sociální zařízení a plně vybavená kuchyně (lednice, varná deska, varná konvice, nádobí na vaření, kuchyňské náčiní, stolní nádobí a příbory). Plazmová TV a možnost připojení k WiFi.

Ubytovat se je možné od 15:00 hod. V den odjezdu je třeba apartmán opustit do 10:00 hod.

www.grascz.cz/ubytovani-jedovnice/

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.