Apartmán Nad Punkvou

Těchov 134, 678 01 Blansko-Těchov, Tel: 778 022 163, petr.kriz@nadpunkvou.cz

Ubytování v apartmánu rodinného domu až pro 4 osoby blízko Moravského krasu.

Apartmán se nachází v prvním patře trvale obydleného rodinného domku s přístupem po odděleném schodišti. K dispozici je samostatné parkovací místo na zahradě a veranda s místem na uložení kol.

Apartmán nabízí ubytování pro 1-4 osoby a skládá se z ložnice, vybavené kuchyňského koutu a koupelny. Hosté mají k dispozici Wi-Fi a parkování zdarma.

Ubytování se zvířaty není možné.

www.nadpunkvou.cz

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci, kterým je město Blansko, IČ: 00279943, se sídlem Blansko, nám. Svobody 32/3, PSČ: 678 01, souhlas ve smyslu obecného nařízení o ochraně os. údajů ke zpracování, shromažďování, užívání a uchovávání mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mail a telefon. Souhlas je poskytnut pouze pro účely zpětného kontaktování mé osoby na základě dotazu vzneseného prostřednictvím turistického portálu www.blanensko.cz. Zároveň tímto potvrzuji, že jsem si vědom/a svých práv subjektu údajů dle výše uvedeného obecného nařízení o ochraně osobních údajů a beru na vědomí, že nejpozději do dvou měsíců od zpětného kontaktování mé osoby budou tyto údaje správcem smazány.