Zámecká restaurace Křtiny

Zámek Křtiny, Křtiny 1, 679 05 Křtiny, Tel: 516 527 711, recepce@slpkrtiny.cz

Restaurace je umístěná v nádherném komplexu zámku a chrámu Jména Panny Marie ve Křtinách.
Zámecká restaurace zámku Křtiny je pro své hosty otevřena denně od 8 do 22 hodin

Restaurace je nekuřácká, v létě je možnost posezení na letní zahrádce.

Zámecká restaurace nabízí soukromí při různých typech akcí pro uzavřenou společnost. Skládá se ze tří na sebe navazujících prostor, z nichž jedna je terasa – zimní zahrada. Celková kapacita všech tří místností je 88 míst. V restauraci se nachází také knihovna, z níž si mohou hosté bezplatně zapůjčit jakoukoliv knihu.
 

Specialitou této restaurace je příprava čerstvé zvěřiny z okolních lesů. Kuchyně zámku Křtiny poskytuje stravovací služby jak pro své hosty přímo na zámku, tak formou rozvozu denního menu či cateringu na jiném místě.

Točíme 12°LOBKOWICZ (na každý zámek patří kníže) a 11°KLÁŠTER (držitel zlatého poháru PIVEX 2012). Můžete si také pochutnat na výborné kávě HAUSBRANDT Academia (100% arabica) v několika variacích. Zámecká restaurace nabízí také oblíbený jablečný cider a mnoho dalších alkoholických i nealko teplých a studených nápojů.

I pejsci jsou u nás vítáni, když se umí slušně chovat. Zámek Křtiny je držitelem certifikátů Moravský kras regionální produkt, Baby friendly certificate a Cyklisté vítáni.

 

Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.