Penzion Niké

Riviera 371, 679 06 Jedovnice, Tel: +420 777 491 979, 739 519 235, info@penzion-nike.cz

Celková kapacita penzionu Niké, který  leží uprostřed Moravského krasu v Jedovnicích je 29 lůžek ve 4 dvoulůžkových a 7 třílůžkových pokojích. Zařízení je vhodné pro všechny – rodiny s dětmi staršími 3 let, školy v přírodě, ozdravné pobyty, sportovní poby
Celková kapacita penzionu Niké, který  leží uprostřed Moravského krasu v Jedovnicích je 29 lůžek ve 4 dvoulůžkových a 7 třílůžkových pokojích.V případě potřeby máme k dispozici přistýlky. Sociální zařízení i sprchové boxy jsou pro pány a dámy umístěny na podlaží (společné pro všechny pokoje). 
 
Zařízení je vhodné pro všechny – rodiny s dětmi staršími 3 let, školy v přírodě, ozdravné pobyty, sportovní pobyty, zájezdy či dovolenou. Možnost rybaření či návštěvy přírodních krás Moravského  krasu. V okolí cyklostezky, nádherná příroda s možností pěších túr.

Součástí penzionu je restaurace s nekuřáckou jídelnou, venkovní krb a gril, posezení u ohniště, hřiště na odbíjenou a petanque, dětské pískoviště, ruské kuželky a parkoviště.

Penzion Niké je umístěn nad rybníkem Olšovec (plocha 42 hektarů), který je proslavený mezinárodními závody motorových člunů a tradičními podzimními výlovy. Kromě něj jsou tu i další rybníky, např. Budkovan, Vrbový a Dubový. Olšovec jako jediný nabízí možnost rekreačního koupání a sportovního rybolovu po zakoupení místní povolenky. Kromě toho si zde lze zapůjčit loďky nebo šlapadla. Odvážnější mohou vyzkoušet windsurfing. 

www.penzion-nike.cz


Rezervační formulář

Položky označené (*) je nutné vyplnit.